Menu Close

Transport na wesele – jak go zorganizować?

autobus na wesele

Coraz częściej odległość do drugiej połówki nie gra roli. Wraz z rozwojem poznawania się przez internet, pojawiło się wiele par, które mieszkają dość daleko od siebie. Co w momencie, gdy przychodzi pora na związanie się małżeństwem? Młoda para będzie zmuszona do podjęcia kilku kompromisowych decyzji związanych z organizacją wesela. Miejsce jednak nigdy nie będzie na tyle dobrze wybrane, by obie rodziny nie miały kłopotów z dotarciem na miejsce. Należy wtedy zastanowić się nad zorganizowaniem transportu na wesele.

Autobus na wesele – ukłon w stronę gości

Gdy miejsce wesela jest stosunkowo mocno oddalone od rodzinnej miejscowości, warto pomyśleć o zorganizowaniu przejazdu autobusem dla członków rodziny któregoś z państwa młodych. Ten gest będzie z pewnością odpowiednio doceniony, ale najważniejsze, że wiąże się bezpośrednio ze zwiększeniem frekwencji gości na weselu. Prawdopodobnie każdemu przecież zależy na tym, żeby 100% zaproszonych spotkało się tego dnia na sali z nowożeńcami.

Wynajem autobusu na wesele w praktyce

autobus na wesele

Przede wszystkim warto o tym najpierw porozmawiać z członkami rodziny, którzy mieliby z tego skorzystać. Należy wtedy ustalić sposób finansowania całego przejazdu, jego trasę oraz przedyskutować warunki, które przedstawi się kierowcy. Cena wynajmu autobusu na wesele zależy przede wszystkim od niezbędnej do przebycia odległości oraz od czasu, po którym będzie się odbierało gości. Rzadko kiedy nastąpi to zaraz po skończeniu wesela, szczególnie gdy istnieje możliwość przenocowania rodziny.